Європейська федерація гандболу оштрафувала жіночу збірну Норвегії з пляжного гандболу, тому що спортсменки вийшли на матч у шортах замість бікіні.

Про це повідомляє Суспільне.

“Дисциплінарна комісія пляжного гандболу Євро-2021 розглянула справу про неналежний одяг. У грі за бронзову медаль проти Іспанії в неділю команда Норвегії грала в шортах, які не відповідають єдиним правилам гри “пляжний гандбол”. Дисциплінарна комісія вирішила накласти штраф у розмірі 150 євро за гравця на загальну суму 1500 євро”, — повідомили у пресслужбі чемпіонату Європи з пляжного гандболу.

Водночас норвезька федерація підтримала своїх спортсменок.

“Ми — Норвезька федерація гандболу, і ми підтримуємо вас. Ми продовжимо боротьбу за внесення змін до міжнародних правил щодо одягу, щоб гравчині могли грати в зручному для них одязі”, — заявили в організації.

Раніше норвезька федерація вже зверталася до організаторів Євро з проханням дозволити спортсменкам виступати у шортах через незручність бікіні, однак їм відмовили. За правилами Міжнародної федерації з гандболу жінки мають виступати у спортивному топі з глибоким вирізом та бікіні, які щільно прилягають та мають ширину бічної частини не більше 10 сантиметрів. Натомість чоловіки зобов’язані грати в майках та шортах вище коліна не більш як на 10 сантиметрів.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: