В румунській Ораді відбувся чемпіонат Європи серед молоді, юніорів, юніорок, юнаків та дівчат у розділах «ката» та «куміте». 

Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України.

З 22 країн-учасниць Україна показала найкращий результат європершості. В підсумку, наші хлопці та дівчата посіли перше загальнокомандне місце, завоювавши 36 медалей різного ґатунку, з яких 12 золотих, 15 срібних та 9 бронзових. 

Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт зустрівся із найкращою в Європі збірної з кіокушинкай карате – збірною України.

В румунській Ораді пройшов чемпіонат Європи серед молоді, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат у розділах «ката» та «куміте».  З 22 країн-учасниць Україна показала найкращий результат. В підсумку, наші хлопці та дівчата посіли перше загальнокомандне місце, завоювавши 36 медалей різного ґатунку, з яких 12 золотих, 15 срібних та 9 бронзових. 

«Мені дуже приємно, що наша молодь досягає таких високих результатів на міжнародній спортивній арені і прославляє нашу країну на весь світ. Завершити чемпіонат Європи в статусі найсильнішої збірної – це неймовірно. Впевнений, що в найближчому майбутньому ви станете найсильнішими і в цілому світі», – наголосив Вадим Гутцайт. 

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: