Другий приголомшливий день України на чемпіонаті Європи з армспорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору: у змаганнях на правій руці українці вибороли – 39 медалей, з яких 19 золотих нагород, 14 срібних та 6 бронзових. А загалом Україна завершила змагання чемпіонату Європи з фантастичним доробком – 80 медалей.

Про це повідомляє Національний комітет спорту інвалідів України.

38 ЗОЛОТИХ, 28 СРІБНИХ ТА 14 БРОНЗОВИХ. Крім того, за підсумками змагань  – і дівчата, і хлопці отримали кубки найкращих в Європі – перші командні місця.

Тріумфатори другого дня змагань (права рука):

PIDW65

  • Золото – Лебедин Катерина
  • Срібло – Котюк Олена

PIDM55

  • Золото – Педоренко Микола
  • Срібло – Качур Андрій (за позабюджетні кошти)

PIDM65

  • Золото – Хіхлов В’ячеслав
  • Срібло – Аборнєв Олег (за позабюджетні кошти)

PIDM75

  • Золото – Дорошенко Володимир
  • Срібло – Гусар Олександр

PIDM75+

  • Золото – Палєха Олександр
  • Бронза – Пушкар Олексій (за позабюджетні кошти)

PIUJ55+

  • Золото – Савчук Дмитро (юніори)

PIUW65

  • Золото – Гадаєва Юлія
  • Срібло – Дроздюк Світлана

PIUW65+

  • Золото – Стрельцова Наталія
  • Срібло – Ранчук Тетяна (позабюджетні кошти)

PIUM60

  • Золото – Семоненко Олександр
  • Срібло – Луцишин Дмитро

PIUM70

  • Срібло – Денисевич Богдан
  • Бронза – Остапчук Назарій

PIUM80

  • Срібло – Касьяненко Володимир

PIUM90

  • Золото – Куропата Сергій
  • Бронза – Пінчук Олександр

PIUM90+

  • Золото – Жаміашвілі Леван
  • Срібло – Пустовар Олександр (за позабюджетні кошти)

VIW60

  • Золото – Деменко Людмила
  • Срібло – Кушнір Анна

VIW70

  • Золото – Судніцина Анна
  • Срібло – Немчанова Тетяна

VIW70+

  • Золото – Сапелкіна Юлія
  • Срібло- Чумак Марія (за позабюджетні кошти)

VIM60

  • Золото – Потьомкін Анатолій
  • Бронза – Варич Сергій (за позабюджетні кошти)

VIM90

  • Золото – Хіміч Олександр
  • Бронза – Євтухов Олексій

VIM100+

  • Срібло – Холімінчук В’ячеслав
  • Бронза – Сасса Анатолій

PIUH85

  • Золото – Дончак Петро

PIUJ55

  • Золото – Шафранов Владислав

PIDH80

  • Золото – Ясинський Сергій

Національна збірна команди України з армспорту серед осіб з ураженнями ОРА та порушеннями зору для участі у чемпіонаті Європи 

Спортсмени з ураженнями ОРАМісце проживання (область)
1Гадаєва Юлія СергіївнаХарківська
2Глуханюк Олексій ОлександровичЖитомирська
3Гусар Олександр ЮрійовичЖитомирська
4Данюк Генадій ДмитровичЖитомирська
5Денисевич Богдан ВікторовичЖитомирська
6Дончак Петро МиколайовичЛьвівська
7Дорошенко Володимир ВікторовичЧеркаська
8Дроздюк Світлана АнатоліївнаЖитомирська
9Жаміашвілі Леван Григоровичм. Київ
10Касьяненко Володимир ІвановичСумська
11Котюк Олена ВолодимирівнаЖитомирська
12Куропата Сергій АнатолійовичДніпропетровська
13Лебедин Катерина ВікторівнаСумська
14Луцишин Дмитро ВолодимировичЖитомирська
15Манцевич Єгор ІвановичЗапорізька
16Мішустін Володимир ПетровичХарківська
17Остапчук Назарій ЯрославовичЧернігівська
18Палєха Олександр ЮрійовичЖитомирська
19Педоренко Микола МиколайовичСумська
20Савчук Дмитро ВолодимировичРівненська
21Семеренко Сергій ОлександровичСумська
22Семоненко Олександр МиколайовичПолтавська
23Стрельцова Наталія ІгорівнаЗапорізька
24Хіхлов В’ячеслав В’ячеславовичХарківська
25Шафранов Владислав ОлександровичХарківська
26Ясинський Сергій ВолодимировичХарківська
Спортсмени з порушеннями зору
27Брухно Димитрій ОлександровичХарківська
28Євтухов Олексій ОлександровичХарківська
29Деменко Людмила АнатоліївнаПолтавська
30Кушнір Анна БогданівнаЛьвівська
31Немчанова Тетяна ЛеонідівнаХарківська
32Потьомкін Анатолій ВалентиновичХарківська
33Сапелкіна Юлія ВіталіївнаХарківська
34Сасса Анатолій ІвановичСумська
35Судніцина Анна РусланівнаХарківська
36Хіміч Олександр ОлександровичЖитомирська
37Холімінчук В’ячеслав ВолодимировичМиколаївська

Спортсмени за позабюджетні кошти

1Аборнєв Олег ВікторовичХарківська
2Бессальнова Олеся ІгорівнаЖитомирська
3Пустовар Олександр ГригоровичКиївська
4Пушкарь Олексій ОлексійовичПолтавська

Відео змагань:

TABLE 1
TABLE 2
TABLE 3
TABLE 4

Нагадаємо, що від команди України взяли участь у чемпіонаті Європи 37 спортсменів за рахунок державного бюджету та 4 особи за позабюджетні кошти. Чемпіонат проходив у Вільнюсі, Литва, з 24 по 30 жовтня. У змаганнях взяли участь 13 країн Європи.

Читайте також інші новини

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: