Протягом минулої доби, 1 лютого, в районі проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано п’ять порушень режиму припинення вогню.

Про це повідомляє прес-центр ООС.

В передмісті Авдіївки, що в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Схід», збройні формування Російської Федерації відкривали вогонь з автоматичного станкового, ручного протитанкового та підствольного гранатометів. Біля населеного пункту Пищевик окупанти вели вогонь з автоматичних станкових гранатометів, а неподалік Новомихайлівки – зі стрілецької зброї.

В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Північ» російсько-окупаційні війська відкривали вогонь з автоматичного станкового та станкового протитанкового гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї поблизу Південного.

Про всі факти порушень режиму припинення вогню через Українську сторону СЦКК повідомлено представників ОБСЄ. Бойових втрат серед наших захисників немає. Від початку поточної доби, 2 лютого, порушень режиму припинення вогню не зафіксовано. Обстановка в районі проведення операції Об’єднаних сил і надалі контрольована українськими воїнами.

Відео: ТСН
У районі проведення операції Об’єднаних сил виконують завдання й інші складові сил оборони.

Так, минулої доби, 1 лютого, представники Національної поліції України зі складу ОС зафіксували 69 адміністративних правопорушень. Підрозділами поліції зведених загонів перевірено 4593 транспортних засобів та 3929 осіб. На причетність до збройних формувань Російської Федерації до територіальних підрозділів доставлялись три особи.

Минулої доби через контрольний пункт в’їзду-виїзду «Станиця Луганська» на тимчасово окуповану територію України прослідувало 412 осіб, на підконтрольну Україні територію прибуло 739 осіб. Через КПВВ «Новотроїцьке» – 48 і 75 осіб відповідно.

Відео: 5 канал
Операція СБУ

Днями, співробітники оперативної групи військової контррозвідки Служби безпеки України при штабі ОТУ «Північ» отримали та реалізували оперативну інформацію щодо незаконного та безконтрольного зберігання значної кількості боєприпасів в занедбаній промисловій будівлі неподалік Вуглегірської ТЕС (м. Світлодарськ Донецької області).

Спільно із працівниками Національної поліції України було проведено огляд будівлі, в результаті якого виявлено та вилучено наступні військові засоби ураження:

– димова шашка ДМ-11 – 2 од.
– взривач МВЧ-62 до протитанкової міни ТМ-62М – 2 од.
– хвостова частина пострілу ПГ-9 – 3 од.
– головна частина пострілу ПГ-9С – 3 од.
– головна частина пострілу ПГ-7М – 1 од.
– головна частина пострілу ПГ-7С – 14 од.
– постріл ПГ-9С – 246 од.
– постріл ПГ-9С з пороховими частинами – 70 шт.
– порохова частина до пострілу ПГ-9С – 300 шт.
– пороховий заряд ОГ-15П – 20 од.
– пороховий заряд ОГ-15ПМ – 12 од.
– пороховий заряд ОГ-9П – 33 од.
– бронебійно-запально-трасуюча куля (БЗТ) 12,7 мм – 166 од.
– бронебійно-запально-трасуюча куля (БЗТ) 14,5 мм – 289 од.
– запальна куля миттєвої дії (МДЗ) 14,5 мм – 192 од.

Морським піхотинцям вручили нагороди з нагоди дня створення Командування морської піхоти

В районі проведення операції Об’єднаних сил Командувач морської піхоти генерал-лейтенант Юрій Содоль, вручив державні нагороди, відомчі відзнаки, грамоти та подяки особовому складу під час урочистого шикування. Звертаючись до присутніх, він подякував військовослужбовцям за професіоналізм, старанність та самовіддану службу.

Сьогодні ми відзначаємо третю річницю з нагоди створення частини. Я пишаюся нашим колективом, я пишаюся тим, що ви змогли зробити за три роки. Завдяки вашим зусиллям, розуму та витримці була проведена величезна робота щодо розбудови сучасної української морської піхоти. Разом з тим ми не зупиняємося на досягнутому, у нас амбітні плани, які ми обов’язково втілимо у життя! – зауважив командувач морської піхоти.

Нагадаємо, командування морської піхоти було створено на виконання спільної директиви Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України. Згідно з Указом Президента України № 39/2018 у структурі Військово-морських сил відбулися зміни й 01 лютого 2018 року створено Командування морської піхоти.

Танкісти танкових резервів ООС провели навчання на одному із полігонів Донеччини

В районі проведення операції Об’єднаних сил перевірили бойову готовність танкового резерву однієї з мотопіхотних бригад, що виконує завдання на Донецькому напрямку. Під час навчань особовий склад відпрацював злагодженість дій у складі підрозділу, висування на вказаний вогневий рубіж, перенесення вогню з однієї цілі на іншу, ведення одиничного та зосередженого вогню по ворогу.

Такі заходи бойової підготовки проводяться регулярно, – говорить начальник штабу батальйону. – Вони покликані зміцнити взаємодію між танковими екіпажами, сприяють активному обміну бойовим досвідом між військовиками, тактичними прийомами і методами застосування танків в бою. Це вкрай важливо, адже у підрозділі служать як досвідчені, загартовані в боях воїни, так і молоді хлопці, які служать свій перший контракт.

Підготовка включає в себе дії танкового підрозділу в обороні та наступі, визначення відстані та ідентифікації цілей, виклик вогневої підтримки, водіння танків у складних умовах місцевості, евакуацію пошкодженого танка, перевірку особистої стрілецької та фізичної підготовки танкістів, тактичну медицину та евакуацію пораненого.

Протягом січня 2021 року загинуло троє воїнів
Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: