З початку 2022 року гірські підрозділи ГУ ДСНС України врятували 39 людей, з них 32 особам надано медичну допомогу. Тільки за минулу добу у районах відповідальності, що обслуговуються гірськими пошуково-рятувальними підрозділами ДСНС України, врятовано 8 осіб. П’ятеро з них потребували медичної допомоги.

Про це повідомляє Департамент комунікації МВС України.

Рятувальники рекомендують громадянам ретельно планувати свої туристичні мандрівки, об’єктивно оцінювати власні сили та фізичний стан. Також не варто забувати слідкувати за зміною погодних умов у горах. У разі планування відпочинку у горах, не забудьте зареєструвати свій похід у гірських пошуково-рятувальних підрозділах. Для зручності це можна зробити заздалегідь через онлайн-форми, розміщені на сайтах територіальних підрозділів Служби порятунку західного регіону.

Також рятувальники радять користуватися застосунком “Порятунок у горах”. Цей додаток призначений для комунікації туристів з рятувальною службою. При виникненні надзвичайних подій у гірській місцевості користувач зможе надіслати сигнал «SOS» з географічними координатами. Його можна встановити на ОС або Android. Застосунок можна завантажити за посиланням.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: