Піротехнічні розрахунки ДСНС протягом цього тижня 116 разів залучалися для очищення місцевості та об’єктів життєзабезпечення від вибухонебезпечних предметів, у тому числі супроводжували аварійні бригади комунальних підприємств під час проведення ремонтних та профілактичних робіт на об’єктах електро та водопостачання.

Про це повідомляє прес-центр ООС.

Піротехніки обстежили майже 44 гектари території, вилучили та знешкодили 959 вибухонебезпечних предметів (всього з початку проведення ООС піротехнічні підрозділи залучалися 13510 разів, обстежили 10532,91 гектарів території та 31,64 гектари акваторії, вилучили та знешкодили 88775 вибухонебезпечних предметів.

У пунктах надання допомоги цивільному населенню, розташованих на територіях контрольних пунктів в’їзду-виїзду, рятувальники надали допомогу 111 особам, у тому числі домедичну та психологічну. Протягом тижня відновлювальні роботи житлових будинків велися силами ДСНС на 37 об’єктах житлової інфраструктури. Усього з початку року завершено такі роботи за 683 адресами. Також впродовж тижня на території Донецької та Луганської областей підрозділами ДСНС ліквідовано 242 пожежі.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: