Громадська організація “КиївПрайд” анонсувала проведення заходів, присвячених захисту прав ЛГБТ-спільноти, які мають завершитись Маршем рівності, запланованим на 19 вересня.

Про це повідомляє Суспільне.

“Головна тематика цьогорічного КиївПрайду – безпека. Ми рішуче, гучно та пліч-о-пліч вимагатимемо введення в дію законодавства щодо злочинів на ґрунті нетерпимості до ЛГБТ+ та інших груп, що вже роками потерпають від насилля. Зокрема, нам потрібна імплементація законопроєкту №5488, що передбачає покарання за подібні кримінальні дії. Ми втомилися чекати змін та терпіти систематичні залякування, тиск, зриви мирних заходів, напади на активістів та активісток, ЛГБТ+ спільноту і людей, які просто хочуть бути собою. Ми вимагаємо змін тут і зараз, адже хочемо жити вільно у власній країні, аби розбудовувати вільне суспільство та працювати на його благо без остраху за свою ідентичність.

Ми сформуємо Маніфест з вимогами Маршу Рівності. Реформи, зміни, безпека та свобода для громадян та громадянок – наш основний запит цього року. Марш та прайд-заходи ми плануємо зробити потужними, цікавими та безпечними. Зараз наша команда та ОргКомітет у складі більш ніж десяти організацій працює над цим. Долучайтеся до створення прайду і ви! До кінця липні відкритий open-call волонтерства на Марш. Подати заявку: bit.ly/3dVvJPN.

Заходи ПрайдМісяця2021 відбудуться з дотриманням усіх карантинних вимог. Ми просимо цього літа встигнути усіх охочих відвідати прайд-заходи провакцинутиватися задля колективного імунітету. Це важливо. Як це зробити ви можете дізнатися на наших сторінках. Зберігайте дату, нічого не плануйте на неділю 19-го вересня, запрошуйте на Марш друзів, подруг та усіх, хто виступає за рівні права. На Марші ми очікуємо близько 10 тисяч людей. До зустрічі!“, – повідомляють організатори на своїй сторінці в FaceBook.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: