Підозрювану у вбивстві журналіста Павла Шеремета Юлію Кузьменко суд відпустив під домашній арешт. Таким чином судді частково задовольнили клопотання захисту, який просив скасувати арешт Кузьменко. Волонтерка після звільнення з-під варти сказала, що почувається щасливою.

Про це повідомляє 24 канал.

Сторона захисту наголошувала, що Кузьменко не може переховуватись на окупованій території, як зазначають прокурори, бо у такому випадку її як волонтерку затримають бойовики.

Сама Кузьменко, виступаючи в суді, згадала про репресії часів СРСР і сказала, що її разом із іншими фігурантами справи Шеремета переслідують для дискредитації волонтерського та ветеранського руху. 

Водночас, у суді були поручителі, готові взяти Кузьменко на поруки. Прокурор просив не скасовувати арешт.

Судді перед оголошенням свого рішення сказали, що ризики, на які раніше посилались правоохоронці, уже нечинні, бо розслідування справи завершене.

Також судді хотіли, щоб прокурор пояснив, який є зв’язок між Кузьменко та невстановленими замовниками. Прокурор не відповів на це прямо. Після свого звільнення Кузьменко в короткому коментарі PavlovskyNews заявила, що почувається щасливою.

“Я дякую суддям, які були вірні своїй присязі”, – коротко додала вона.

Далі волонтерка сіла у машину поліції, а її група підтримки почала аплодувати.

Відео: 24 канал
Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: