Європейська Комісія планує виділити 25,4 мільйона євро для надання гуманітарної допомоги людям, що постраждали внаслідок конфлікту на сході України.

Про це повідомляє Суспільне.

Загальний обсяг гуманітарної допомоги ЄС від початку конфлікту на Донбасі склав 190 мільйонів євро.

“Конфлікт на сході України продовжує завдавати великої шкоди цивільному населенню, в той час, як увага засобів масової інформації та міжнародної спільноти слабшає. ЄС продовжує задовольняти гуманітарні потреби по обидві сторони від лінії зіткнення. Поки наша допомога залишається там для тих, хто в основному страждає в мовчанні, необхідно шукати довгострокові рішення для світу і стабільності”, — сказав комісар з кризового управління Янез Ленарчич.

У комісії додали, що оголошене фінансування допоможе постраждалим від конфлікту людям отримати доступ до медичного обслуговування, включно з кращою підготовкою і реагуванням на пандемію COVID-19, а також послуги захисту, такі як юридична підтримка.

“Допомога піде на пошкоджені будинки, школи й лікарні. Комісія надасть найбільш вразливим людям кошти для задоволення їхніх основних потреб і підтримає доступ до безпечної води. Першочергова увага буде приділятися потребам вразливих людей, таких як літні люди й люди з обмеженими можливостями”, — додали в ЄС.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: