У жіночих стрибках у висоту відбувалося шість етапів упродовж сезону Діамантової ліги: два етапи забрала Ярослава Магучіх, по одному – Нікола Макдермотт, Ірина Геращенко, Марія Ласіцкене та Каміла Лічвінко. Саме ці п’ятеро, а також австралійка Елеанор Паттерсон відібралися до фіналу, де розіграли звання чемпіонки Діамантової ліги.

Про це повідомляє Суспільне.

Шестеро атлеток розпочали з висоти 1.84 метра – її взяли усі (крім тих хто пропускав) з першої спроби. Такий ж результат на 1.87 метра, лише Паттерсон підкорила з другої спроби. На висоті 1.90 метра Паттерсон вибула, а Геращенко та Лічвінко взяли її з другої спроби. Висоту 1.93 метра п’ятірка стрибунок взяла з першої спроби. А перші проблеми почали виникати на 1.96 м – Лічвінко вибула, Геращенко та Ласіцкене взяли з третьої спроби. Натомість Магучіх та Макдермотт залишалися бездоганними. Планка 1.99 м – Магучіх, Ласіцкене та Макдермотт взяли з першої спроби! Геращенко зробила два невдалі стрибки, після чого перенесла на 2.01 м – і теж не взяла. Відтак, Ірина Геращенко закінчила ці змагання на четвертому місці (як і майже усі останні в такому складі).

На висоті 2.01 м Ярослава та Нікола не помилилися, а Марія – пропустила. Планку на 2.03 м українка Магучіх взяла з першої спроби (повтор найкращого результату сезону). Як і “нейтральна атлетка” Ласіцкене. А от Макдермотт після першого невдалого стрибка – перенесла свої наступні на 2.05 метра. Австралійка не змогла з двох спроб взяти цю висоту і вибула зі змагань, на третьому місці. Магучіх теж виконала два невдалі стрибки, а Ласіцкене з другої спроби взяла 2.05 м і піднялася на перше місце – найкращий результат сезону.

Ярослава перенесла свою останню спробу на висоту 2.07 м – у неї був лише один стрибок, щоб взяти цю планку. І він виявився невдалим. Ярослава Магучіх підкорила усі планки з першої спроби до 2.03 м включно, але не змогла перемогти. “Нейтральна атлетка” Ласіцкене провела дві спроби на 2.07 м – невдалі, після чого завершила змагання. Вона вп’яте в кар’єрі виграла Діамантову лігу.

Діамантова ліга. Стрибки у висоту. Фінал:

  1. Марія Ласіцкене (Нейтральна атлетка) – 2.05 м
  2. Ярослава Магучіх (Україна) – 2.03 м (повтор свого найкращого результату сезону)
  3. Нікола Макдермотт (Австралія) – 2.01 м
  4. Ірина Геращенко (Україна) – 1.96 м
  5. Каміла Лічвінко (Польща) – 1.93 м
  6. Елеанор Паттерсон (Австралія) – 1.90 м
Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: