Під час відкритої прес-конференції, відбіркова комісія Warrior Games оприлюднила імена 40 військовослужбовців та ветеранів, які представлятимуть Україну на Warrior Games (Іграх воїнів) 2021 в Орландо (США).

Про це повідомляє прес-центр Мінветеранів.

«Сьогодні ми стали свідками народження першої в історії України Національної збірної команди ветеранів. Вперше 40 учасників, які пройшли національний відбір у 11-ти видах спорту, візьмуть участь у міжнародних Іграх Воїнів у вересні в США.

«Україна серед 9-ти націй світу яка приєдналася до найбільших ветеранських змагань світу. Після запеклої, прозорої та чесної боротьби, ми наразі можемо привітати перших учасників національної збірної команди ветеранів у Іграх Воїнів в США. Ці змагання є традиційними для воїнів, які віддали своє здоров’я під час захисту держави, але знайшли в собі сили і волю долучитися до змагань для досягнення спортивних результатів, а також перемоги над собою» – зазначила Міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна.

Вона також розповіла, що для участі у Національному відборі до збірної надійшло 260 заявок від воїнів, з різних куточків України. 229 учасників особисто взяли участь в змаганнях, з 11-ти адаптивних видів спорту, які тривали на 5 локаціях протягом 2 днів.

«Попри біль та втому ветерани здобули перемогу над собою, чим мотивували інших до успіху. Ваш приклад – найкращий стимул для інших, попри травми жити далі, повернутися до повноцінного активного життя у родині та громаді. Дивлячись на історії цих людей, я хочу сказати, що це історії справжніх героїв, які є мотиваторами не тільки для ветеранів. Вони нагадують нам всім про те, що потрібно жити, бути активним, перемагати та успішно долати всі негаразди. Учасники таких змагань залучають до них своїх побратимів, для того, щоб разом ставати успішнішими, змагатися та перемагати», – сказала Юлія Лапутіна.

Міністр також підкреслила, що ветеранські спортивні змагання «Ігри воїнів» стануть додатковим поштовхом для розвитку ветеранського спорту в Україні.

«Відбір був прозорим, змагання чесними, комісією об’єктивно обговорювалася кожна кандидатура до національної збірної, а під час дискусій враховувалися голоси всіх членів комісії. Попереду на сорок наших героїв чекає багато тренувань, але ми сподіваємося, що велике бажання допоможе перемогти, тому зичимо успіхів нашим героям. Ви – приклад мужності для усієї української нації», – зазначила Юлія Лапутіна.

«Ми, тренери, ставимо собі високу мету. У нашої команди дуже значні шанси посісти призові місця. Попереду – стрімка підготовка збірної до участі в міжнародних змаганнях. Ми активно працюватимемо, щоб вивести нашу команду на найвищий рівень підготовки. Це буде спільна робота учасників, оргкомітету, тренерського складу та вболівальників», – зазначив головний тренер Національної збірної України Сергій Конюшок.

Офіційні партнери:
https://unn.org.ua/wp-content/uploads/2021/05/baner1.jpg

Він також додав, що 31 травня з кожним учасником збірної зв’яжуться представники оргкоманди для підтвердження готовності взяти участь у підготовці до змагань. А у липні та серпні будуть проведені 2 навчально тренувальні збори по видах спорту. Участь у міжнародних змаганнях Ігри Воїнів – 12-22 вересня 2021 року.

«Це – одна з найбільших спортивних збірних. З 40 обраних до команди воїнів – 12 – представники Міністерства внутрішніх справ. Тому усім учасникам бажаю імунітету та міцного та здоров’я. Не здавайтесь, продовжуйте працювати, і наступного разу ви будете у збірній та обов’язково виступите на Warrior Games», – зазначив заступник голови Національної поліції України Вадим Троян.

«Для мене, як представника Ради ветеранів, важливим у роботі відбіркової комісії було забезпечити та сприяти тому, щоб був дотриманий один єдиний чесний підхід до всіх учасників змагань, дотримання всіх критеріїв, прозорої і чесної процедури. Одним з головних показників є спортивний результат. З повною відповідальністю стверджую, що всі вимоги, всі критерії були однаково дотримані до всіх учасників відбору. І всі процедури відбору були прозорі і чесні. Вітаю всіх учасників відбіркового етапу і всіх переможців», – зазначив представник Ради ветеранів при Мінветеранів Олександр Голопотелюк.

Відео: НГУ
Склад української збірної:

✔ Дмитро Афанасьєв — м. Львів, Національна гвардія України
✔ Бадарак Андрій — м. Клевань, Рівненська обл, Збройні Сили України
✔ Макс Басько — м. Котовськ, Одеська обл, Збройні Сили України
✔ Ihor Bezkaravainyi — м. Київ, Збройні Сили України (ветеран)
✔ Aleksey Bobchinets — м. Одеса, Збройні Сили України
✔ Борщенко Іван — м. Кропивницький, Збройні Сили України
✔ Дима Браницкий (Дмитро Браницький) — м. Хмельницький, Збройні Сили України
✔ Pavel Volovyk — м. Дніпро, Збройні Сили України
✔ Гавриленко Олександр — м. Чернігів, Міністерство Внутрішніх Справ
✔ Ігор Галушка — м. Львів, Національна гвардія України
✔ Іван Герецун — с. Іспас (Чернівецька область), Збройні Сили України
✔ Глуховецький Левко — м.Київ, Національна гвардія України
✔ Александр Дударев — м.Короп, Чернігівська обл, Збройні Сили України
✔ Макс Алексеев (Max Alekseev) — м. Київ, Збройні Сили України
✔ Жар Євген — м.Олександрія, Кіровоградська обл, Національна гвардія України
✔ Заставський Олександр — м. Львів, Збройні Сили України
✔ Юрій Зекун — м. Харків, Збройні Сили України
✔ Яна Зінкевич — м. Київ, Добровольче формування
✔ Серёга Калитюк — м. Львів, Збройні Сили України
✔ Paul Kovalskyi — м. Луцьк, Волинська область, Збройні Сили України
✔ Андрій Котовенко — м. Буча, Київська обл, Збройні Сили України
✔ Viktor Lehkodukh – Львів, Збройні сили України
✔ Іван Лепеха — м. Рівне, Збройні Сили України
✔ Тема Лукашук — м. Черкаси, Збройні Сили України
✔ Мазур Ярослава — м. Бердичів, Житомирська обл, Збройні Сили України
✔ Олександр Маковей — м. Хмельницький, Збройні Сили України
✔ Майя Москвич (Maiia Moskvych) — м. Луцьк (Волинська область), Міністерство Внутрішніх Справ
✔ Володимир Мусяк — м. Карлівка, Полтавська обл, Добровольче формування
✔ Наумов Сергій — м. Київ, Національна Гвардія України
✔ Bogdan Oksentuyk — м. Ковель, Волинська обл, Національна Гвардія України
✔ Евгений Олексенко (Євген Олексенко) — м. Запоріжжя, Збройні Сили України
✔ Олійник Дмитро — м. Миколаїв, Збройні Сили України
✔ Юлия Паевская (Julia Paevska) — м. Київ, Збройні Сили України
✔ Alex Ponomarov — м. Хмельницький, Збройні Сили України
✔ Рустам Росул — м. Мукачево, Закарпатська область, Державна прикордонна служба України
✔ Rodion Sitdikov — м. Київ, Національна гвардія України
✔ Васыл Стуженко (Stuzhenko Vasyl) — м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., Збройні Сили України
✔ Андрій Усач — м.Березне, Рівненська обл., Збройні Сили України
✔ Чабаненко Дмитро — м.Хмельницький, Державна прикордонна служба України
✔ Шатіло Владислав — м.Чернігів, Національна гвардія України

У 2021 році вперше у Warrior Games візьме участь українська збірна поранених ветеранів та військовослужбовців.

Warrior Games (Ігри Воїнів) – це міжнародний мульти-спортивний захід для військовослужбовців та ветеранів, що отримали поранення, травми чи захворювання під час виконання службових обов’язків. Серед учасниць, команди з восьми країн світу, а саме з США, України, Австралії, Канади, Великобританії, Данії, Нідерландів та Грузії.

Warrior Games організовує Міністерство оборони США з 2013 року. Адаптивні види спорту в програмі Warrior Games: стрільба з лука, гольф, кульова стрільба, легка атлетика, велоспорт, плавання, веслування на тренажерах, баскетбол на візках, регбі на візках, пауерліфтинг, волейбол сидячи.

Цього року Warrior Games проходитимуть з 8 по 23 вересня у місті Орландо, штат Флорида, США. Слідкуйте за перебігом відбору в збірну України на офіційних сторінках команди в соціальних мережах: Facebook та Веб-сайт

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: