Однак щоденно пропускні операції здійснювалися лише в КПВВ «Станиця Луганська». Протягом тижня у цьому КПВВ військовослужбовці Держприкордонслужби України оформили на тимчасово окуповану територію 7 296 осіб, а на контрольовану територію – 5 769 особи.

Про це повідомляє прес-центр ООС.

Рух дорожнім коридором до контрольного пункту «Новотроїцьке» окупанти відкривають лише двічі на тиждень. За тиждень через цей КПВВ прослідували 580 громадян та 92 транспортних засоби у бік тимчасово окупованої частини Донеччини, а 599 громадян та 88 транспортних засобів – у напрямку контрольованої території.

Російсько-окупаційні війська залишають повністю заблокованими дорожні коридори через контрольні пункти в’їзду-виїзду «Щастя», «Золоте», «Гнутове», «Майорське» та «Мар’їнка». Крім того, проросійські бойовики не допустили на тимчасово окуповану територію України 7 громадян. Прикордонники забезпечили їх повернення на контрольовану територію.

Також прикордонники виявили 5 громадян, які прямували на контрольовану територію за частково підробленими документами. До Національної поліції направлені повідомлення про виявлення ознак кримінальних правопорушень. Через КПВВ «Новотроїцьке» та КПВВ «Щастя» проїхали 5 вантажівок з гуманітарною допомогою від Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Для потреб мешканців тимчасово окупованої території України доправлено сантехнічні матеріали, меблі, одяг та продуктові набори. Загальна вага гуманітарної допомоги склала понад 36 тонн.

Нагадуємо, що під час дії в Україні «зеленого» рівня епідемічної небезпеки громадяни прибувають на контрольовану територію без проходження самоізоляції. А іноземцям для перетинання лінії розмежування необхідно мати поліс медичного страхування. Водночас обов’язковою умовою залишається перебування в КПВВ у захисній масці (респіраторі) із дотриманням соціальної дистанції.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: