Бюро ВООЗ в Україні разом з Міністерством охорони здоров’я України було відкрито всеукраїнську виставку «Українські медики: ті, хто завжди поруч» з нагоди відзначення Дня універсального охоплення послугами охорони здоров’я.

Про це повідомляє World Health Organization Ukraine.

На виставці представлено світлини та історії медичних працівників з усієї країни, в яких вони діляться власним досвідом і розповідають про свої виклики та досягнення. Виставка проходить у рамках Міжнародного року медико-санітарних та соціальних працівників 2021, проголошеного ВООЗ на знак вдячності медичним працівникам за їх непохитну відданість у боротьбі з COVID-19 та іншими захворюваннями. Вона покликана підкреслити важливість універсального охоплення послугами охорони здоров’я та відзначити зусилля медичних працівників в Україні.

«Щодня медичні працівники стоять на захисті нашого життя й здоров’я, тому надважливо, аби вони мали гідні умови праці, отримували гідну заробітну плату, мали доступ до послуг з охорони психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, до освітніх можливостей, а також мали належний соціальний захист. Аби відзначити День універсального охоплення послугами охорони здоров’я та Міжнародний рік медико-санітарних та соціальних працівників 2021, Бюро ВООЗ в Україні організовано виставку «Українські медики: ті, хто завжди поруч». Її мета – привернути увагу до досягнень працівників сфери охорони здоров’я в Україні, їх потреб, викликів, а також продемонструвати вплив пандемії COVID-19 на їх повсякденну роботу», – сказав доктор Ярно Хабіхт, Представник ВООЗ та Глава Бюро ВООЗ в Україні.

Серія із 12 постерів, на яких зображені світлини та історії українських медичних працівників, у рамках всеукраїнської виставки «Українські медики: ті, хто завжди поруч», представлена у будівлях Міністерства охорони здоров’я України та Національної служби здоров’я України у Києві; в університетах та бібліотеках у Львові, Одесі, Дніпрі, Харкові та Ужгороді, а також на онлайн-платформах Постійного представництва України при відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві, й інших українських дипломатичних установ.

Виставка організована Бюро ВООЗ в Україні за фінансової підтримки ВООЗ та Європейського Союзу в рамках ініціативи ВООЗ та ЄС щодо розвитку системи охорони здоров’я в Україні; Великого Герцогства Люксембург та Європейського Союзу в рамках Партнерства ЄС-Люксембург-ВООЗ задля універсального охоплення послугами охорони здоров’я, а також Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: