Минулої доби, 23 листопада, збройні формування Російської Федерації та її найманці чотири рази порушили домовленості, що були досягнуті в рамках Тристоронньої контактної групи 22 липня 2020 року.

Про це повідомляє прес-центр ООС.

Так, міномет калібру 82 міліметри російсько-окупаційні війська застосували неподалік Красногорівки. Пострілами з підствольного гранатомета та стрілецької зброї ворог провокував наших захисників в передмісті Авдіївки та двічі в районі населеного пункту Водяне.

На вогневі провокації противника українські військовослужбовці зброю у відповідь не застосовували. Бойових втрат та поранень серед особового складу Об’єднаних сил не було.

Від початку поточної доби, 24 листопада, у районах відповідальності українських підрозділів порушень режиму припинення вогню не зафіксовано. По всій лінії розмежування спостерігається тиша.

Підрозділи Об’єднаних сил, перебуваючи напоготові до адекватного реагування на будь-які підступні дії противника, продовжують виконувати завдання за призначенням.

Відео: Військове телебачення України

Тривають заходи із відновлення пошкоджених та будівництва нових об’єктів інфраструктури Донецької області. Усі заходи проводяться у плановому порядку з дотриманням наданих гарантій безпеки та контролю режиму припинення вогню завдяки скоординованій роботі Української сторони СЦКК з патрулями СММ ОБСЄ та Командуванням об’єднаних сил.

Так, у населеному пункті Новгородське Бахмутського району для контролю екологічної безпеки довкілля було забезпечено здійснення забору проб ґрунту та ґрунтових вод у свердловинах навколо шламонакопичувача Фенольного заводу. Ці роботи здійснюються з метою запобігання забрудненню ґрунтових вод та недопущення в подальшому потрапляння небезпечних хімічних речовин у головну водну артерію регіону – річку Сіверський Донець.

Збір цих проб здійснюється щотижня. За результатами хімічного аналізу перевищень гранично допустимих норм не виявлено.

Окрім того, тривають будівельні роботи з відновлення мосту через залізничні колії автомобільної траси Харків-Дебальцеве. Наразі готуються роботи зі встановлення каркасу платформи для майбутнього транспортного з’єднання.

Також упродовж тижня, за сприяння Української сторони СЦКК, СММ ОБСЄ, Командування об’єднаних сил та завдяки підрозділам ДСНС України були проведені ремонтні роботи з відновлення даху двоповерхового житлового будинку у населеному пункті Зайцеве Бахмутського району.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: