Упродовж минулої доби, 27 січня, з боку російсько-окупаційних військ зафіксовано 2 порушення. Втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил внаслідок дій ворога немає.

Про це повідомляє прес-центр Міноборони.

Так, на Луганщині, у безпосередній близькості до переднього краю оборони однієї з механізованих бригад Збройних Сил України, особовим складом опорного пункту було виявлено спробу проникнення диверсійно-розвідувальної групи противника. Завдяки пильності та рішучості військовослужбовців Збройних Сил України ворог відмовився від своїх намірів та відступив на тимчасово окуповану територію. Крім цього, неподалік МАРЇНКИ російські найманці обстрілювали позиції українських військ зі стрілецької зброї.

Станом на 7 годину поточної доби порушень режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ не зафіксовано.

Завдяки зусиллям наших воїнів рубежі українських підрозділів залишилися незмінними. Військовослужбовці Об’єднаних сил контролюють ситуацію та продовжують виконувати завдання з відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації.

Криміногенна ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил оцінюється як стабільна.

За минулу добу підрозділами поліції, що задіяні в операції Об’єднаних сил, перевірено 3969 транспортних засобів, 4252 особи, 1 особу – на причетність до збройних формувань Російської Федерації, а також виявлено 52 адміністративні правопорушення та розкрито 20 злочинів. Через контрольні пункти в’їзду-виїзду на тимчасово окуповану територію прослідувало 1176 осіб, а на підконтрольну Україні територію прибуло 1009 осіб.

В порядку реалізації комплексу безпекових заходів в інтересах цивільного населення, піротехнічні розрахунки ДСНС України зі складу Об’єднаних сил розмінували майже 5 гектарів території та передали на знищення 84 вибухонебезпечні предмети.

Головне управління розвідки Міністерства оборони України інформує:

Командування ЗС РФ посилює заходи щодо запобігання зниженню укомплектованості особовим складом з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) армійських корпусів. Зокрема, з другої половини січня збільшено кількість агітаційних команд від підрозділів противника для проведення рекрутингових заходів серед населення тимчасово окупованої території в Донецькій та Луганській областях.

Водночас представники військових комісаріатів російських окупаційних адміністрацій активізували роботу з приписним складом щодо вступу на військову службу за контрактом та серед колишніх військовослужбовців окупаційних військ для поновлення їх на військовій службі. Контроль проведення зазначених заходів здійснюють представники командування Південного військового округу ЗС РФ, які прибули на тимчасово окуповану територію в Донецькій та Луганській областях для перевірки стану комплектування особовим складом з’єднань і частин 1 та 2 АК.

Командування Медичних сил про епідемічну ситуацію у Збройних Силах України станом на 28 січня 2022 року:

Станом на 10.00 28 січня 2022 року в Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє 4 618 осіб. Всього за час пандемії одужало 34 626 осіб, летальних випадків – 112. На ізоляції (у тому числі самоізоляції) перебуває 1 043 особи. За минулу добу зареєстровано 777 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19. Від початку вакцинальної кампанії у Збройних Силах України 238 969 осіб отримали 1 дозу вакцини. 2 дози вакцини отримали 233 534 особи.

Щоб вберегти себе та свою родину від інфікування, Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає зробити щеплення та дотримуватися правил карантину і особистої гігієни. Нагадуємо, що для набуття стійкого імунітету, після повторного щеплення, повинно пройти не менше двох тижнів. Звертаємося до вас не зволікати з їх здійсненням, аби уберегти себе та оточуючих від цієї хвороби. Закликаємо також пояснити важливість здійснення вакцинації своїм близьким та знайомим.

Читайте також інші новини

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: