Упродовж минулої доби, 26 листопада, з боку російсько-окупаційних військ зафіксовано 2 порушення режиму припинення вогню, 1 з яких із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння. Внаслідок ворожих дій один військовослужбовець дістав поранення, несумісне з життям.

Про це повідомляє прес-центр Міноборони.

В напрямку МАР’ЇНКИ противник здійснив обстріл з мінометів калібру 82 мм. В бік НОВОМИХАЙЛІВКИ ворог відкривав вогонь зі стрілецької зброї. Українські захисники відкривали вогонь у відповідь, не застосовуючи заборонене Мінськими домовленостями озброєння, та змусили противника припинити обстріли. Військовослужбовці Об’єднаних сил контролюють ситуацію та продовжують виконувати завдання з відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації.

Відео: Телеканал Донеччина TV

Українська сторона СЦКК у взаємодії з СММ ОБСЄ та за рішенням командування Об’єднаних сил організовує надання гарантій безпеки та дотримання режиму припинення вогню, завдяки чому в районі проведення операції Об’єднаних сил тривають роботи з відновлення та обслуговування об’єктів цивільної інфраструктури.

Так, в районі населених пунктів Миколаївка Друга, Дача, Гладосове та Травневе Донецької області, представниками Вуглегірської ТЕС ПАТ “Центренерго” у супроводі офіцерів української сторони СЦКК було проведено обстеження підземного трубопроводу великого діаметру, призначеного для водопостачання Вуглегірської ТЕС. У ході обстеження було виявлено прориви трубопроводу, що спричиняли значні втрати води.

Станом на 26 листопада більшість проривів було ліквідовано працівниками Вуглегірської ТЕС. Ближчим часом роботи з відновлення трубопроводу будуть виконані в повному обсязі. Паралельно з роботами на трубопроводі, представниками ДСНС про-водиться обстеження прилеглої місцевості на наявність вибухонебезпечних предметів.

Також на даний час завершено черговий етап робіт з обслуговування шламонакопичувача фенольно-нафталінового виробництва Авдіївського коксохімічного заводу. На даному об’єкті в супроводі представників української сторони СЦКК було проведено обслуговування насосного обладнання та взяті проби ґрунтових вод з контрольних свердловин.

Крім того, протягом тижня у супроводі представників української сторони СЦКК здійснювалось технічне обслуговування камер спостереження СММ ОБСЄ, розташованих в районі Гнутове, Чермалик та Петрівське.

Таким чином, українська сторона СЦКК спільно з командуванням Об’єднаних сил продовжують вживати заходів для відновлення цивільної інфраструктури та зниження рівня небезпеки для життя громадян в районі лінії зіткнення.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: