Вантаж з гуманітарною допомогою, який днями передала Латвійської Республіка, доставили до пунктів свого призначення – прифронтових Авдіївки і Торецька. Спочатку нове медичне обладнання отримала центральна міська лікарня Торецька – це єдина лікарня у цьому прифронтовому місті.

Про це повідомляє прес-центр ООС.

“Нам привезли мультифункціональні ліжка, які нам дуже потрібні, адже ті, які у нас є, у вкрай поганому стані. Оновлене обладнання отримає також і неврологічне відділення. Дякую іноземній делегації за гуманітарну допомогу“, – розповів керівник лікарні Сергій Халаімов. Друга частина гуманітарного вантажу дісталася Авдіївки. ЇЇ передали військово-цивільній адміністрації. Далі речі будуть розподілені між тими місцевими мешканцями, які їх найбільше потребують.

“Хотів би подякувати латвійській стороні за гуманітарну допомогу жителям нашого міста, яке вже восьмий рік страждає від наслідків війни з Російською Федерацією. Також би хотілося подякувати Національній гвардії України за допомогу з доставкою вантажів”, – зауважив керівник Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Віталій Барабаш.

Нагадаємо, що 19 травня, у Краматорську, пройшла передача гуманітарного вантажу, сформованого за ініціативою Збройних Сил Латвійської Республіки та зібраного силами спонсорів і волонтерських організацій європейських країн для мешканців прифронтових населених пунктів Донбасу. Цього разу загальна вага гуманітарної допомоги, яку транспортували гвардійці, склала близько 10 тонн. Більша частина вантажу – це різносезонний одяг для дітей і дорослих та медичне обладнання.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: