Трьох ведмедів, які утримувалися в неналежних умовах на території підприємства “Явсон”, що на Косівщині, перевезли до найбільшого в Україні реабілітаційного центру “Парк хижаків Арден”. Його територія складає 32 гектари. Наразі тварин обстежують.

Про це повідомляє Суспільне Карпати з посланням на директора з розвитку реабілітаційного центру “Парк хижаків Арден” Володимира Бучко.

“Уся сім’я на цей момент проходить карантин — тварини знаходяться у карантинних вольєрах і адаптовуються до дикої природи. Пізнають зараз, що таке дерева, кущі, ґрунт, мох, листя. Вони у своєму житті, крім заліза та бетону, нічого не бачили, тож наново вчаться жити життям дикої тварини”, — каже Богдан Бучко.

За його словами, ведмеді — у поганому стані. Вони мають садини, шрами та рани. Крім того, у них зламані зуби, каже Володимир Бучко і додає, що, очевидно, годували тварин неправильно: “Тварини дуже жадібні до їжі. Ми кидали їм свіжу зелену траву, а вони її з жадібністю їли. Це свідчить про авітаміноз, напевно, ще якісь проблеми. Зараз у них буде обстеження і курс лікування”. На карантині тварини проведуть місяць. Після цього їх випустять в основні вольєри, площею по 15 га.

“Майже вільні природні умови — 80 % корму ведмеді шукатимуть самі”, — каже Володимир Бучко. Він розповідає, що тварин змогли перевезти до реабілітаційного центру після того, як у ситуацію втрутилася поліція: “До нас звернулася поліція — чи є в нас місце для тварин. Ми знайшли місце. Є відповідний лист”, — зазначає Володимир Бучко. Остаточно долю тварин вирішить місцевий суд.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: