Музей воєнного дитинства збирає та документує повсякденні історії людей, чиє дитинство змінила війна. 23 червня Музей відкриє першу виставку в Україні у Музеї історії міста Києва.

Під час війни діти, як і дорослі, стикаються з повним порушенням порядку життя. Їм потрібно все заново перебудовувати – від системи цінностей до щоденних практик. Усе, що ти робив раніше, може змінитися. Однак діти продовжують жити в умовах конфлікту: вони спілкуються з родиною, зустрічаються з друзями, ходять до школи. Відвідайте виставку, щоб дізнатися про повсякдення людей, які проживають чи проживали у зоні бойових дій, осягнути його складність, при цьому зрозуміти, що життя там продовжується, хоч його плин і змінився докорінно. У свідченнях дітей про війну багато любові до життя, стійкості та піклування. Почитайте ці історії, вони вас здивують!”, – закликають організатори виставки.

Відео: War Childhood Museum

Музей представить колекцію речей, які учасники асоціюють зі своїм воєнним досвідом. На виставці можна буде прочитати історії людей, дитинство яких проходить під впливом війни в Україні. Відвідувачі також зможуть познайомитися з історіями дітей-свідків інших міжнародних конфліктів.

Коли: 23 червня – 12 липня
Де: Музей історії Києва (вулиця Богдана Хмельницького, 7)
Вхід безкоштовний

Сторінка виставки в FaceBook

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: