В Краматорську, у пункті дислокації окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, відбулось святкування всесвітнього Дня вишиванки.

Про це повідомляє прес-центр ООС,

До святкових заходів долучились слухачі Державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас» та депутати постійної комісії з питань освіти та науки, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молодіжної політики, культури, фізкультури і спорту Краматорської міської ради. У десантників захід розпочався з вітального слова командира військової частини полковника Артема Котенко:

«Шановні гості. В кожної нації, у кожного народу є речі, які підкреслюють його національну ідентичність. В нашій країні – це вишиванка. Тому вітаю вас зі святом, дорогі українці!», – наголосив він. Депутати міської ради привітали колектив військової частини та вручили цінні подарунки десантникам. Десантники провели для гостей екскурсію частиною та показали зразки озброєння і військової техніки, а також ознайомили з особливостями служби в Десантно-штурмових військах та Збройних Силах України. На завершення відбувся виступ творчого колективу слухачів реабілітаційного центру.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: