Співробітникам ДСНС України з Рівненщини за сумлінне виконання службових обов’язків подякували за проведену роботу та вручили відзнаки.

Про це повідомляє прес-центр ООС.

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, заступник Командувача об’єднаних сил полковник Григорій Токар, начальник Головного управління ДСНС України у Рівненській області генерал-майор служби цивільного захисту Сергій Крук та заступник голови Донецької ОДА Вадим Філашкін з робочим візитом відвідали рівненських рятувальників, які виконують службові обов’язки на Сході України по відновленню пошкоджених від артилерійських обстрілів житлових будинків.

Слід відмітити, що це вже третя їхня ротація на Схід України, де вони допомагали цивільним мешканцям відновлювати пошкоджені будинки. Минулого року рятувальники з Рівненщини разом з колегами зі всієї України відновили понад 1300 житлових будинків вздовж усієї лінії розмежування. Загалом, з початку ведення бойових дій на територіях, що підконтрольні українському Уряду, зруйновано або пошкоджено майже 14 тисяч осель. На сьогодні з них відновлено більше 8 тисяч.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: