В Одесі 2 травня відбувся Марш захисників до роковин трагічних подій у 2014 році. У заході взяли участь ветеранські та патріотичні організації. У поліції запевняють, серйозних правопорущень не зафіксували.

Про це повідомляє 24 канал.

Пам’ятні заходи в Одесі 2 травня відбулись спокійно. Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий. Загалом у заходах взяли участь близько 3 тисяч осіб. Грубих правопорушень не зафіксували.

“Одного чоловіка доставили до відділу поліції. Він перебував в стані алкогольного сп’яніння та мав при собі заборонену комуністичну символіку”, – повідомив очільник поліції Одеської області Олег Бех. Чоловіка доставили до відділення поліції та склали на нього адміністративний протокол та розпочали кримінальне провадження. Після проведення заході Куликове поле тимчасово закрили на санобробку. Наразі доступ до площі обмежений.

На подію прийшли представники десятків організацій. Зокрема, Veterans Hub Odesa, “Інформаційний опір – Південь”, “Національний спротив”, партія “Національний корпус” та інші. Учасники Маршу пройшли центральними вулицями Одеси за маршрутом від Соборної площі до парку Шевченка. Одесити несли квіти і до імпровізованого меморіалу загиблим українським активістам Андрію Бірюкова та Ігорю Іванову. Люди вшанували пам’ять патріотів, загиблих 2 травня 2014, хвилиною мовчання. Перший заступник глави МВС Сергій Яровий розповів, що 2 600 правоохоронців чергували на усіх локаціях, де відбуваються масові заходи.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: