В Україні погіршується ситуація із захворюваністю на COVID-19. Зокрема, розрив між госпіталізаціями і виписками збільшився на третину. За прогнозами спеціалістів, у «жовту» зону Україна може перейти вже з початку наступного тижня.

Про це повідомляє прес-центр МОЗ.

Як відомо, МОЗ направило відповідне подання на розгляд уряду.

«В Україні спостерігається поступове зростання захворюваності, але спалах можливий будь-якого дня. Щодо поточної динаміки, нові випадки та госпіталізації пришвидшуються, зараз зростання збільшує небезпеку більш стрімкого розвитку подій в Україні», — зауважив керівник Центру економіки охорони здоров’я Київської школи економіки (KSE) Юрій Ганиченко.

За його словами, за останній тиждень завантаження всіх типів ресурсів пришвидшилося: збільшилося їх заповнення на три відсоткових пункти, зокрема, станом на сьогодні ліжка з киснем зайняті на 17%, реанімаційні — на 23%. Щодо ситуації у світі, то спостерігається тренд стабілізації по захворюваності, зафіксований на максимальних позначках поточної хвилі. Такий розвиток подій фіксується протягом двох місяців в Європі та починає спостерігатися в Північній Америці, зокрема, в США.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: