23 лютого біля Офісу президента в Києві відбулася акція протесту через вирок одеському активісту Сергію Стерненку.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Учасники акції на підтримку засудженого активіста Сергія Стерненка анонсували безстроковий протест. Активісти заявили, що протест почнеться о 12:00 27 лютого і триватиме до звільнення «всіх політв’язнів», включно зі Стерненком.

23 лютого Приморський суд Одеси визнав громадського активіста Сергія Стерненка винним у справі про викрадення. Його засудили загалом до семи років ув’язнення і трьох місяців та конфіскації половини наявного майна за обвинуваченням у розбої. Він відкидає звинувачення та планує оскаржити вирок.

Відео: Радіо Свобода
Справа Шеремета: суд залишив Андрія Антоненка під вартою

Біля Офісу президента в Києві постраждали понад 10 людей під час акції протесту через вирок активісту Сергію Стерненку, повідомили представники Червоного хреста.

У Міністерстві внутрішніх справ України відреагували на протести на підтримку засудженого активіста Сергія Стерненка. У відомстві закликали українців не порушувати закон під час мітингів та зазначили, що правоохоронці – теж громадяни України.

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко написав, що “у поліцейських та нацгвардійців також є батьки та діти, честь та гідність”. Він назвав протестувальників “парасюками”.

 

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: