У столиці біля будівлі Офісу президента проходить мирна акція за участі представників ЛГБТ-спільноти. Вони протестують проти свавілля радикалів і нападів організованих злочинних угруповань на активістів.

Про це повідомляє Суспільне.

В акції беруть участь близько сотні учасників, які скандують: “Права людини понад усе!”. Вони виступають проти будь-яких проявів дискримінації в українському суспільстві. Зокрема, мітингувальники вимагають ухвалення законопроєкту №5488, що вводить штрафи та до 8 років в’язниці за критику чи негативне ставлення до ЛГБТ.

“Ви виходите, на акції, на демонстрації, не зважаючи на погрози. Це є чудова демонстрація того, що наше суспільство змінюється, і ми будемо в авангарді цих змін. І якщо потрібно будемо робити це кожного дня. Якщо вони кажуть, що ми — пропаганда, так ми сьогодні пропагуємо права людини понад усе”, — заявила представниця правозахисної організації Amnesty International Ukraine.

“Мені набрид постійний булінг від праворадикалів. Мені набридло постійно боятися. Чому я у своїй вільній країні повинна йти вулицею та боятися якогось недоумка, який може мене залити сльозогінним газом? Ми вимагаємо розслідувань злочинів на ґрунті ненависті. Ми вимагаємо, щоб надалі нас підтримували. Ми хочемо свободи, хочемо просто спокійно жити. Якщо представники окремих організацій не хочуть жити спокійно, то нехай платять штраф або сідають”, — сказала одна з учасниць акції Мія.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: