Від початку тижня зареєстровано 1 тис. 542 надзвичайних подій, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. В результаті вжитих заходів врятовано 107 особи.

Про це повідомляє прес-центр ДСНС.

Упродовж минулого тижня (з 15.02 по 21.02) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.

Ліквідовано 1 тис. 133 пожеж, врятовано на пожежах 44 особи та не допущено знищення вогнем 656 будівель і 49 од. техніки. На пожежах загинуло 70 осіб, орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 7 млн. 753 тис. грн.

Упродовж тижня піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено 56 виїздів, у ході яких виявлено, вилучено та знищено 1 тис. 164 вибухонебезпечних предметів. Протягом тижня на водних об’єктах загинуло 6 осіб.

Відео: МНС
Карантин, блокпости та мобільний госпіталь: Спалах коронавірусу в Івано-Франківській області
Проведено повітряну розвідку місцевості, де тривають пошуки заблукалого туриста з Києва

21 лютого за допомогою вертольоту Н-225 «Супер пума» рятувальники провели повітряну розвідку місцевості, де тривають пошуки заблукалого туриста з Києва. Нагадаємо, двоє чоловіків втратили орієнтир в ніч на 14 лютого під час катання на лижах поблизу с. Березники Свалявського району на схилі гори Гемба.

14 лютого, об 11: 30, пошуковою групою ДСНС було знайдено одного туриста у задовільному стані здоров’я. Упродовж 9 діб пошуково-рятувальими групами було обстежено схили, підніжжя та хребти гір Жид Магура, Мала Гемба та Гемба. Наразі рятувальними групами здійснюється обстеження місцевості на предмет сходження лавин чи падіння снігових карнізів.

Відео: МНС
В Україні продовжують роботу пункти обігріву для населення

Внаслідок суттєвого зниження температурних показників, рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в регіонах розгорнуто пункти обігріву. Це зроблено з метою недопущення випадків обмороження та загибелі людей.

Так, станом на 21 лютого, місцевими органами влади у взаємодії з ДСНС розгорнуто 5 тис. 55 пунктів обігріву, з них місцевим самоврядуванням – 5 тис. 39 стаціонарних пунктів, а ДСНС – 16 мобільних пункти обігріву на базі наметів та транспортних засобів.

Загалом, упродовж доби 21 лютого до пунктів обігріву звернулось 489 людей, з них до ДСНС – 92 особи. На звернення органів місцевої влади ДСНС можуть бути додатково розгорнуті пункти обігріву у визначених місцях.

Відео: МНС
Рятувальники закликають громадян не нехтувати застереженнями, перебуваючи поблизу замерзлих водойм!
Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: