Упродовж минулої доби, 26 січня, та станом на 11:00 поточної доби з боку російсько-окупаційних військ порушень режиму припинення вогню не зафіксовано.

Про це повідомляє прес-центр Міноборони.

Криміногенна ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил оцінюється як стабільна.

За минулу добу підрозділами поліції, що задіяні в операції Об’єднаних сил, перевірено 3246 транспортних засобів, 3702 особи, 2 особи – на причетність до збройних формувань Російської Федерації, а також виявлено 35 адміністративних правопорушень та розкрито 20 злочинів. Через контрольні пункти в’їзду-виїзду на тимчасово окуповану територію прослідувало 1219 осіб, а на підконтрольну Україні територію прибуло 999 осіб.

В порядку реалізації комплексу безпекових заходів в інтересах цивільного населення, піротехнічні розрахунки ДСНС України зі складу Об’єднаних сил розмінували майже 2 гектари території та передали на знищення 97 вибухонебезпечних предметів. Підрозділи Об’єднаних сил продовжують виконувати визначені завдання з відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації.

Командування Медичних сил про епідемічну ситуацію у Збройних Силах України станом на 27 січня 2022 року:

Станом на 10.00 27 січня 2022 року в Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє 3954 особи. Всього за час пандемії одужало 34 513 осіб, летальних випадків 112. На ізоляції (у тому числі самоізоляції) перебуває 691 особа. За минулу добу зареєстровано 724 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19. Від початку вакцинальної кампанії у Збройних Силах України 238 958 осіб отримали 1 дозу вакцини. 2 дози вакцини отримали 233 533 особи.

Щоб вберегти себе та свою родину від інфікування, Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає зробити щеплення та дотримуватися правил карантину і особистої гігієни. Нагадуємо, що для набуття стійкого імунітету, після повторного щеплення, повинно пройти не менше двох тижнів. Звертаємося до вас не зволікати з їх здійсненням аби уберегти себе та оточуючих від цієї хвороби. Закликаємо також пояснити важливість здійснення вакцинації своїм близьким та знайомим.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: