Сьогодні, в ході виконання заходів з блокування умовного містечка Равенсдорф, зведена механізована рота 92 ОМБр ім. кошового отамана Івана Сірка, відбила атаку сил OPFOR. Противник, озброєний танками та іншою броньованою технікою, намагався прорватися до населеного пункту.

Про це повідомляє прес-центр Генерального штабу ЗСУ.

“Вони втратили 12 одиниць техніки: 6 танків, 6 БМП та до 30 чоловік особового складу. Наші втрати – 3 бронетранспортери і до 20 чоловік особового складу”, – зазначив старший посередник від Збройних Сил України Віталій Криван.

Загалом, українські піхотинці поставлене завдання виконали успішно – не допустили прориву противника до заблокованого населеного пункту.

Варто зауважити, що на цих навчаннях також працює група посередників з Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Вони не лише спостерігають за діями управління та підрозділів роти, а й співпрацюють з американськими колегами, проводять аналіз практичних етапів та дають відповідні рекомендації щодо покращення тих чи інших аспектів бойової роботи.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: