Міжнародний турнір зі стрибків у висоту у Банській Бистриці завершився блискучою перемогою Ярослави Магучіх. 2.06 – кращий результат сезону в світі і новий рекорд України в приміщенні. Срібло у ще однієї представниці України Юлії Левченко.

Про це повідомляє НОК України.

На змаганнях зі стрибків у висоту, які проходять в Словаччині, українська спортсменка Ярослава Магучіх показала результат 2.06 м. Це рекорд України зі стрибків у приміщенні, а також найкращий результат нинішнього сезону в світі. Крім того, як повідомляє sport.ua , це рекорд для спортсменів до 20 років. До повторення світового рекорду Магучіх не вистачило 2 см. Українка Юлія Левченко, яка показала результат 1.96 м, зайняла 2-е місце.

Відео: TV ESO LIVE

Призова трійка:

  1. Ярослава Магучіх (Україна) – 1,98 м
  2. Юлія Левченко (Україна) – 1,98 м 
  3. Жанель Шепер (Сент-Люсія) – 1,88 м

Тож українки дуже впевнено відкрили міжнародний літній сезон-2020.

У Магучіх найкращий результат – 2,04 завдяки якому дівчина стала срібною призеркою чемпіонату світу у 2019 році. А найкращий результат Левченко – 1,94 м у приміщенні та 2,01 м на відкритому повітрі.

Відео: SPORT UKRAINE
Українська збірна завоювала “бронзу” на чемпіонаті Європи з біатлону

У новому 2021 році Магучіх здобула  Магучіх з рекордом феєрично здобула першу перемогу у 2021 році вже третю перемогу, повідомляє 24 канал. Спершу їй не було рівних на “Різдвяних стартах” у Києві – 2.02. Цей результат став повторенням рекорду України у приміщенні. Цікаво, що спортсменка побила власний же рекорд, який встановила у 2020 році у німецькому Карлсруе. Нещодавно Ярослава здобула перемогу  Українка Магучіх перемогла на міжнародному турнірі в Італії: відео у італійському місті Удіне, де взяла висоту 2 метри.

Першу знащучу перемогу Ярослава Магучх здобула у 2017 році, перемігши на чемпіонаті світу серед юнаків у кенійському місті Найробі з результатом 1,92 м.

Вже у липні 2018 року на чемпіонаті Європи з легкої атлетики U-18 в угорському Дьєрі був розіграний комплект медалей у жіночих стрибках у висоту. Ярослава завоювала золото. Для перемоги їй вистачило результату 186 см. Однак на цьому українка не зупинилася і почала погоню за рекордом турніру. З третьої спроби вона зуміла взяти висоту 1,94 м — новий рекорд юнацьких чемпіонатів Європи.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: