Національна паралімпійська збірна з лижних перегонів та біатлону, 23 березня, підбила підсумок у змаганнях з лижних перегонів на кубку світу з лижних перегонів, що з 19 по 26 березня триває у фінському Вуокатті.

Про це повідомляє Національний комітет спорту інвалідів України.

У доробку українців –  4 медалі, серед яких 3 срібні та 1 бронзова. Крім того, за підсумками сезону етапів кубку світу з лижних перегонів Ляшенко Людмила стала першою та отримала “кубок”, а  Кононова Олександра стала третьою.

Срібні медалі вибороли:

  • Радь Тарас (клас сидячі)  – спринт, вільним стилем;
  • Батенкова-Бауман Юлія (клас стоячі) –гонка на довгій дистанції, вільним стилем
  • Ляшенко Людмила (клас стоячі)   – спринт, вільним стилем. У доробку Людмили ще й бронзова медаль на довгій дистанції вільним стилем 

Трішки не щастить на цьому фінському етапі кубку світу національній збірній, яка так напружено бореться за найкращий український результат. Проте, ще маємо надію, що омріяне «золото» – попереду. Адже вже 25 березня національна збірна розпочне змагання з біатлону, що триватимуть два дні.

Національна паралімпійська збірна з кульової стрільби найкращі у світі

У цьому кубку світу беруть участь спортсмени з 17 країн світу. Україну представляють на цьому важливому міжнародному спортивному форумі 19 спортсменів, у тім числі – 5 гайдів.  

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: