Національна дефлімпійська збірна команда України потужно виступила на Першому чемпіонаті світу з карате серед спортсменів з порушеннями слуху: виборовши 15 медалей, серед яких 5 золотих, 7 срібних та 3 бронзових, українці посіли другу сходинку чемпіонату світу, поступившись команді, яка вперше приймала такі змагання – Ірану.  

Про це повідомляє Національний комітет спорту інвалідів України.

Вітаємо усіх наших чемпіонів та призерів чемпіонату світу-2021: 

1 місце – Гайдученко Юрій (куміте -67кг);

1 місце – Черняєв Олександр (куміте -75кг);

1 місце – Масло Катерина (куміте -55кг);

1 місце – Бондар Єлизавета (куміте -61кг);

1 місце – жіноча команда ката (Хиль Тетяна, Масло Катерина, Яковенко Світлана);

2 місце – Махно Віта (куміте -55кг);

2 місце – Янчук Карина (куміте -68кг);

2 місце – жіноча команда куміте (Масло Катерина, Махно Віта, Бондар Єлизавета, Янчук Карина, Губанова Марина);

2 місце – Хиль Тетяна (ката);

2 місце – Черняєв Олександр (ката);

2 місце – чоловіча команда ката (Черняєв Олександр, Тритяк Олександр , Кальник Олександр)

2 місце – Новіков Вячеслав (куміте -60кг);

3 місце – чоловіча команда куміте (Беленок Максим, Гайдученко Юрій, Махно Володимир, Махно Олександр, Пантюшин Микола, Першаєв Олександр, Новіков Вячеслав);

3 місце – Масло Катерина (ката);

3 місце – Губанова Марина (куміте -50кг).

І чемпіонат світу з карате проходив з 18 по 25 листопада в м.Тегеран (Іран), і в ньому взяли участь 80 спортсменів з 14 країн світу. Команда України була представлена 18 спортсменами з порушеннями слуху. 

Склад національної збірної команди України з карате серед осіб з порушенням слуху  – учасників чемпіонату світу:

18.11 – 25.11.2021 р., м. Тегеран (Іран)

1Беленок Максим МиколайовичПолтавська обл.
2Бондар Єлизавета ОлександрівнаПолтавська обл.
3Гайдученко Юрій ОлександровичПолтавська обл.
4Губанова Марина Володимирівна           Дніпропетровська обл.
5Кальник Олександр АнатолійовичПолтавська обл.
6Масло Катерина Олегівна       Полтавська обл.
7Махно Віта ВікторівнаПолтавська обл.
8Махно Володимир МиколайовичПолтавська обл.
9Махно Олександр МиколайовичПолтавська обл.
10Непорада Євгеній Олегович      Полтавська обл.
11Новіков Вячеслав ВалерійовичДніпропетровська обл.
12Пантюшин Микола Сергійович   Дніпропетровська обл.
13Першаєв Олександр ВолодимировичДніпропетровська обл.
14Тритяк Олександр СергійовичПолтавська обл.
15Хиль Тетяна ОлександрівнаПолтавська обл.
16Черняєв Олександр ТимофійовичХарківська обл.
17Янчук Карина Олегівна       Луганська обл.
18Яковенко Світлана ВолодимирівнаПолтавська обл.
Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: