Україна здобула дві золоті нагороди на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики. 17-річні Ілля Ковтун та Анастасія Бачинська виграли у дисциплінах з вправ на коні та колоді відповідно.

Про це повідомляє Суспільне.

Бронзовий призер чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики у багатоборстві Ілля Ковтун виборов першу нагороду в кар’єрі на рівні етапів Кубка світу. Українець уперше в кар’єрі брав участь на етапах Кубка світу зі спортивної гімнастики.

Для Бачинської ця нагорода стала другою в кар’єрі на етапах Кубка світу. І першою золотою – в 2019 році на етапі в Парижі вона здобула “срібло” саме у вправах на колоді.

На відміну від останнього Кубка світу, який відбувся ще у жовтні 2020-го, а у вправах на коні виступали Владислав Грико (15-е місце) та Максим Василенко (43-е), у болгарській Варні за перемогу змагалися Ілля Ковтун та 18-річний Назар Чепурний. У фінал вийшли найкращі дев’ять гімнастів, і серед них був Ковтун – він виконав вправу із найкращим результатом – 14.500.

За перемогу із Ковтуном уфіналі боровся інший гімнаст – італієць Едоардо Де Роса. Проте його українець зміг випередити, виконавши вправу на коні з оцінкою 14.550. Українець виконав вправу зі складністю 6.3, а за саме виконання отримав від суддів оцінку 8.250.

На чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики Ковтун показав восьмий результат у вправах на коні. Тоді він виконав вправу зі складністю 5.9 і отримав загальну оцінку за виступ 12.966.

У фінал вправ на колоді змогли вийти дві українські представниці. Анастасія Бачинська виграла кваліфікацію, у той час, як Варінська посіла третє місце. Проте зайняти два місця на подіумі українські гімнастки не змогли. Бачинська посіла перше місце, а ось Варінська фінішувала п’ятою. У фіналі Бачинська виконала вправу зі складністю 5.800. Але отримала високу оцінку за виконання – 7.450.

На Євро зі спортивної гімнастики Бачинська виборола “бронзу”. Так само, як і Ковтун, на чемпіонаті Європи вона виконала вправу з меншою складністю (5.6), однак із вищою підсумковою оцінкою – 13.333.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: