На одному з полігонів в районі ООС тривають заходи підготовки підрозділів окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Також районі проведення операції Об’єднаних сил відбулись змагання десантників.

Про це повідомляє прес-центр ООС.

Під час заходів бойової підготовки, воїни-десантники в складі підрозділів відпрацьовують різні завдання в різних видах загальновійськового бою.

“Загалом, підрозділи діяли чітко та злагоджено, особовий склад підтвердив належний рівень бойової підготовки та здатність виконувати завдання за призначенням”, – підкреслив командир підрозділу.

На одному з полігонів у районі ООС проведено змагання на визначення кращого кулеметного розрахунку ДШКМ-ТК та ПКМ серед підрозділів окремої десантно-штурмової бригади.

Офіційні партнери:
https://unn.org.ua/wp-content/uploads/2021/05/baner1.jpg

Змагання проводились у чотирьох номінаціях: перевірка теоретичних знань тактико-технічних характеристик зазначеного озброєння, виконання нормативів з вогневої підготовки, виконання вправ стрільб на влучність та подолання смуги перешкод з подальшим виконанням вправ стрільб. В ході змагань десантники продемонстрували високий рівень підготовки, а також, мали змогу підвищити свою професійну майстерність, обмінятися знаннями та досвідом.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: