У німецькому Обергофі триває п’ятий етап Кубка світу з біатлону. 8 січня, у другий змагальний день відбулась одиночна змішана естафета. 

Про це повідомляє прес-центр Міністерства молоді та спорту України.

Українську збірну представляли Артем Тищенко та Дар’я Блашко, які фінішували на третьому місці. Це перша медаль сезону, та третя для України медаль на Кубку світу з біатлону в одиночному міксті. 

Після гонки біатлоністи дали ексклюзивний коментар Суспільне СпортУ ньому вони наголосили, що поки не можуть усвідомити здобутий результат, і вважають, що могли виступити краще.

Дар’я Блашко: “Гонка швидкоплинна. Вітер вносить свої корективи: не встигаєш реагувати – біжиш, і все. На вогневому рубежі нормально [працювалося]. Треба було прости стріляти максимально обережно, без запасних. А в процесі гонки ще не ті рухи. Усе одно, мабуть, треба трохи більше гонок, і думаю, все буде добре. Емоції від медалі? Поки не знаю, поки незрозуміло”.

Артем Тищенко: “Без глядачів, звісно, емоції не ті. Поки не усвідомлюю. Не так було бігти, як завжди. По трасі працювалося добре. На стрільбі був сам не свій: не вистачало впевненості, не вдавалося стріляти так, як я можу. Хід? За відчуттями – досить непогано було. Треба ще подивитися аналіз. Лижі працювали сьогодні класно”.

Відео: Суспільне
Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: