https://www.facebook.com/akostritskaya

Художниця Анна Кострицька разом з діджитал артистом Savka презентують перший в Україні NFT-проєкт «Ілюзія реальності», який відтворює процес переходу фізичного предмету мистецтва у віртуальний світ.

Про це повідомляє Marbeks.

Сам проєкт виявився настільки унікальним і захоплючим, що навіть БФК Gulliver виявив бажання показати його прев’ю на своїх найбільших у Європі екранах.

Це — ще одна демонстрація невпинного розвитку і підтримки в Україні сучасного мистецтва та, здавалося б, такої непоєднуваної з ним речі, як криптовалюти. І Gulliver, наразі, є одним із перших, хто надає свій майданчик, задля підтримки українських художників, які виходять на одну із найбільших міжнародних NFT-платформ.

Завдяки цьому, вже з 18 січня всі бажаючі мають змогу споглядати прев’ю цього проєкту на надсучасних LED-екранах загальною площею майже 4000 квадратних метрів у самісінькому центрі Києва. Щодо самого ж діджитал проєкту, то він ілюструє глядачеві, як змінюється сьогодення через мистецтво. Так художниця прагне привернути увагу на те, що цифрова доба відкриває нові можливості і настав час задуматися про те, яку роль кожен з нас отримає у метавсесвіті.

Загалом, упродовж 2022 року автори проєкту планують випустити 13 NFT-робіт. Кожна з них раз на місяць надходитиме на міжнародну платформу Binance.

Анна Кострицька – молода українська художниця з Києва, відома своїми серіями абстрактних портретів. Учасниця найпрестижніших міжнародних арт-ярмарок VOLTA Basel, Dubai Expo, Istanbul Fine Art Fair. Входить до топ-10 кращих молодих художниць України.

SAVKA (справжнє ім’я Олександр Савчук) – графічний дизайнер. Створює анімації, фотоколажі та графіку із сюрреалістичними сюжетами, наповненими символізмом, внутрішніми переживаннями та впливом соціуму. Працює з FKA twigs, Маріякарла Босконо.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: