У Лімасолі завершився чемпіонат Європи з самбо. Збірна України здобула на Кіпрі 14 медалей (6 золотих, 3 срібні та 5 бронзових). Також в України два Кубки – “золотий” у бойовому розділі та “срібний” – у змаганнях жінок.

Про це повідомляє 24 канал.

Золоті медалі виграли: Марія Буйок (спортивне самбо, до 50 кг), Христина Бондар (спортивне самбо, до 54 кг), Ярослав Давидчук (спортивне самбо, до 98 кг), Владислав Руднєв (бойове самбо, до 79 кг), Петро Давиденко (бойове самбо, до 88 кг), Анатолій Волошинов (бойове самбо, до 98 кг).

Срібло вибороли: Галина Ковальська (спортивне самбо, до 80 кг), Олександр Воропаєв (бойове самбо, до 64 кг), Размік Тоноян (бойове самбо, понад 98 кг).

Бронзові нагороди Україні принесли: Юлія Гребеножко (спортивне самбо, до 65 кг), Катерина Москальова (спортивне самбо, до 72 кг), Анастасія Комович (спортивне самбо, 80 кг), Дмитро Євдошенко (спортивне самбо, до 64 кг), Роман Труш (спортивне самбо, до 71 кг).

Зауважимо, що в Лімасолі відбулися змагання юніорів. Україна завоювала 28 нагород. 15 медалей у самбістів U18 та два кубки й другі місця у юнаків і дівчат. Команда U-20 завоювала 13 медалей, а дівчата отримали срібний кубок.

Більше фото на сторінці Федерації Самбо України.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: