Юлія Джима стала першою українкою, яка здобула нагороду на етапах Кубка світу з біатлону в цьому сезоні. Вона фінішувала другою в індивідуальній гонці в Антхольці. І стала єдиною, хто пройшов всю гонку без жодного промаху.

Про це повідомляє 24 канал.

Перемогу в гонці здобула австрійська біатлоністка Ліза-Тереза Хаузер. Попри хвилину штрафу вона виграла у Джими 43 секунди. Бронзову нагороду виборола француженка Анаїс Шевальє-Буше.

Результати гонки

1. Ліза-Тереза Хаузер (Австрія)
2. Юлія Джима (Україна)
3. Анаїс Шевальє-Буше (Франція)

16. Олена Підгрушна (Україна)
28. Валентина Семеренко
57. Дар’я Блашко

Окрім Джими, участь у гонці взяли ще три українки. Віта Семеренко вирішила знятися з індивідуальної гонки.

Українська команда здобула “бронзу” у жіночому бобслеї

Олена Підгрушна була близька, щоб відстрілятися на нуль, як Джима. Та на останній стрільбі Олена не закрила одну мішень. Хвилина штрафу опустила Підгрушну на 16-е місце. Валентина Семеренко схибила по одному разу на першій та останній стрільбі. Валентина фінішувала 28-ю. Дар’я Блашко продемонструвала найгіршу стрільбу з українок – три промахи і 57-е місце.

У збірній України Юлія дебютувала в сезоні 2011/2012, в складі якої взяла участь в етапі кубка світу з біатлону, який проходив у місті Обергофі. Посіла 34-те місце в спринті. Брала участь у 48-му чемпіонаті світу з біатлону. 2013 року, на етапі кубка світу в Гохфільцені, здобула перший індивідуальний подіум, — в гонці переслідування посіла 2-е місце.

На зимових Олімпійських іграх 2014 в Сочі здобула «золото» в естафеті 4×6 км (разом із Валентиною Семеренко, Вітою Семеренко та Оленою Підгрушною). Нагороджена орденами «За заслуги» III ступеня (2014), «За заслуги» II ступеня (2017).

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: