В Осло обидві Українки ввійшли до першої трійки, зокрема, залишивши позаду чинну чемпіонку Європи швейцарку Леу Шпрунгер. Швидше дистанцію подолала лише лідерка європейського сезону голландка Фемке Боль, якій підкорився черговий національний рекорд – 53.33 с. Рижикова впевнено фінішувала другою, показавши найкращий результат у кар’єрі – 54.15 с. А Вікторії Ткачук до РВ не вистачило лише двох сотих секунди. Вона третя (54.62 с).

Про це повідомляє прес-центр ФЛАУ.

«Дуже рада встановити особистий рекорд. Приємно показувати швидкі секунди, але ще є над чим працювати. Є помилки, які можна виправляти й бігти швидше. Сподіваюся, зроблю це найближчим часом. Сьогодні була класна погода, все сприяло тому, щоб показувати швидкі секунди. Конкуренція була сильною, дівчата борються за особисті й національні рекорди. Не хочеться їм програвати, хочеться показувати найкращі результати. Цікаво було дивитися з трибуни, як Карстен Варгольм встановлює світовий рекорд з бігу на 400 метрів з бар’єрами серед чоловіків. Такі результати доводять, що все можливо й не варто в голові себе ні в чому обмежувати. Всі ми люди й нам під силу показувати високі результати», – розповіла Анна Рижикова в коментарі ФЛАУ.

Анна Рижикова також відзначила організацію змагань: «Організація на високому рівні, все комфортно. Так, є певні обмеження, пов’язані з коронавірусом, нас постійно тестують, потрібно ходити в масках. Але в Норвегію ще обмежений в’їзд, це для нас зробили виняток. Був частковий карантин: ми перебували лише в готелі або на стадіоні, проте було дуже зручно, жодних перешкод перед нами не було. Етап в Осло ще позиціонує себе як екологічний. Весь транспорт, який супроводжував нас до й під час змагань, був електричний. Досить круто! Сподіваюся, що й ми колись до цього дійдемо».

У секторі для стрибків у довжину змагалася чинна чемпіонка Європи в приміщенні Марина Бех-Романчук, проте цього разу українка, на жаль, зробила п’ять заступів і залишилася без результату. Нагадаємо, що на попередньому етапі у Флоренції вона була третьою. А перемогу відсвяткувала чинна чемпіонка світу німкеня Малайка Міхамбо. Вона найдалі стрибнула у фіналі трьох (6.83 м), а найкращий результат цього вечора показала у другій спробі – 6.86 м.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: