28 січня о 04:04 у м. Запоріжжя в чотирьохповерховому житловому будинку (чотири під’їзди) на другому поверсі в квартирі попередньо стався вибух газоповітряної суміші, без послідуючого горіння.

Про це повідомляє прес-центр ДСНС.

З третього зруйнованого під’їзду проведено евакуацію 15 мешканців. Внаслідок вибуху загинула 1 особа та постраждало 2 особи. Вибухом зруйновано несучі елементи в межах одного під’їзду, попередньо пошкоджено 7 квартир.

Станом на 8 год. 30 хв, підрозділами ДСНС безперервно проводяться пошукові роботи щодо виявлення можливих постраждалих та розбирання зруйнованих конструкцій. ДСНС розгорнуто мобільний пункт обігріву. Мешканцям будинку, де виникла надзвичайна подія надають допомогу психологи ДСНС. Залучено будівельний кран комунальних служб з метою забезпечення безпечного проведення робіт.

Нацполіцією організовано охорону громадської безпеки та недопущення мародерства. Місцевими органами влади надається допомога постраждалим мешканцям та вирішується питання щодо тимчасового розселення. Всього до ліквідації наслідків події залучено 88 чоловік та 26 од. техніки, з них від ДСНС – 40 рятувальників та 10 од. техніки. На місці працює штаб з ліквідації наслідків події та оперативна група ГУ ДСНС у Запорізькій області.

Відео: ДСНС
Відео: ДСНС
Відео: ДСНС
Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: