Партія «Гірчі — Більшої свободи» провела акцію солідарності біля посольства України в Тбілісі. Головне гасло пікету: «Руки геть від України та Грузії!».

Про це повідомляє Сова.

«Це прояв солідарності, перш за все, з українським народом. Ми думаємо, що реакція уряду Грузії на такі випадки, в тому числі на те, що Росія творить в Україні, має формальний характер. Це не щира підтримка і протест. Думаю, це частина ширшої політики, яку вони називають політикою не дратування Росії », – заявив лідер руху Зураб Джапарідзе.

За його словами, Тбілісі і Київ – стратегічні партнери, оскільки обидва прагнуть на Захід, хочуть вступити в НАТО і Євросоюз. Але обидві країни стикаються і з агресією Росії. «Кожного разу, коли у нас були проблеми, Україна підтримувала нас. Тому, коли Україна виявляється в біді, наша країна повинна підтримувати її щиро, а не формально », – додав опозиціонер.

За його словами, Тбілісі та Київ — стратегічні партнери, оскільки обидва прагнуть на Захід, хочуть вступити в НАТО і Євросоюз. Але обидві країни стикаються і з агресією Росії.

«Кожного разу, коли у нас були проблеми, Україна підтримувала нас. Тому, коли Україна опиняється в біді, наша країна повинна підтримувати її щиро, а не формально», – додав опозиціонер.

До акції приєдналася і засновниця політичного руху «Дроа» («Настав час!») Елена Хоштарія. За її словами, події на сході України є не тільки проблемою самої України, а й проблемами Грузії, регіону і всього світу.

«Уряд [Грузії], як ми бачимо, багато років уникало того, щоб зайняти чітку та активну позицію. Тому, думаю, це борг нашої опозиції і громадянського сектора, щоб продемонструвати ставлення країни », – сказала Хоштарія.

До учасників акції вийшов посол України в Грузії Ігор Долгов. Він подякував їм за підтримку і заявив, що Тбілісі та Київ зможуть разом подолати всі загрози.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: