Кількість людей, які живуть за межею бідності, збільшилася вперше за 20 років. Це пов’язано, передовсім, із пандемією COVID-19. Про це заявив генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш у своєму зверненні з нагоди Міжнародного дня боротьби за ліквідацію бідності. За словами Гутерріша, торік ще 120 млн людей у ​​світі опинилися за межею бідності.

Про це повідомляє “Дом.

В ООН зазначають, що карантин негативно відобразився на економіках країн світу. За словами генерального секретаря, необхідно вести боротьбу на два фронти — боротися з бідністю та нерівністю. Зокрема, з несправедливим розподілом вакцин, який призводить до подальшого поширення коронавірусу і продовжує економічний спад.

“Нерівномірне відновлення збільшує нерівність між глобальними Північчю та Півднем. А між тим, сьогодні, коли солідарність потрібна як ніколи, ми не бачимо її проявів. Нам треба терміново покласти край цьому, впоратися з борговою кризою і забезпечити те, аби нужденні країни отримали інвестиції, які дозволять їм відновитися”, — сказав Гутерріш.

Відео: 24 канал

Читайте також інші новини

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: