У день камінгауту, який відзначається 11 жовтня, будівлі Міністерства закордонних справ, Річкового вокзалу та Києво-Могилянської академії підсвітили кольорами ЛГБТ-прапору.

Про це повідомляє Суспільне з посиланням на KyivPride.

“До Всесвітнього дня камінг-ауту 11 жовтня – у день, коли ЛГБТ+ люди відкрито заявляють про свою сексуальну орієнтацію та/чи гендерну ідентичність, КиївПрайд підсвітив у кольори прайд-прапору знакові місця”, – йдеться у повідомленні.

Зокрема, серед них опинилася будівля Річкового вокзалу на Поштовій площі.

“Місце, де зустрічається уся квір-молодь Києва, але не завжди може відчувати себе там у безпеці. Багато випадків нападів на ЛГБТ+ людей зафіксовано саме в цьому місці. Ми маємо їх зупинити”, – зазначили організатори акції.

Також активісти підсвітили будівлю Міністерства зовнішніх справ, розташованого на Михайлівській площі. Як нагадали у KyivPride, у серпні цього року Україна зобов’язалася перед США прийняти законодавство щодо злочинів на ґрунті нетерпимості до ЛГБТ+.

“Зробивши проєкцію нашого логотипу на МЗС, ми нагадуємо, що наша держава рухається до євроатлантичного простору, де права людини мають бути захищеними”, – зазначається у повідомленні.

Окрім того, організатори акції обрали Києво-Могилянську академію, розташовану на Контрактовій площі.

“Саме Поділ є головним простором для самовираження ЛГБТ+ людей у Києві. Тут щодня збираються квір-люди, але не відчувають себе в безпеці. Саме на Контрактовій за три роки було зафіксовано десятки нападів на ЛГБТ+. Це має припинитися”, – наголосили вони.

У KyivPride закликали показати світу, що українці – цивілізований народ, який не ділить людей за ознаками.

Відео: КиївПрайд

“Київ – європейська столиця. Ми маємо показати світу, що ми цивілізований народ, який не ділить людей за ознакам. Ніхто не має права залякувати френдлі бізнес столиці, переслідувати мирних громадян(ок), застосовувати насилля. Вулиці цього міста належать усім. У Києві має бути безпечно щодня, 365 днів на рік, а не лише у день прайду.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: