Парламент Польщі проголосував за висилку нелегальних мігрантів, яких затримують на кордоні. Також польські депутати підтримали будівництво паркану на кордоні з Білоруссю.

Про це повідомляє DW.

Сейм Республіки Польща у четвер, 14 жовтня, підтримав зміни до законодавства, за якими тепер дозволяється вигнання нелегальних мігрантів, затриманих на кордоні. Також законодавці підтримали будівництво паркану з колючого дроту на кордоні з Білоруссю для захисту від нелегальної міграції. Вартість проєкту складе близько 353 мільйонів євро.

Згідно з поправкою до закону, ухваленою польським парламентом, іноземці, які незаконно перетнуть кордон Польщі і яких затримають на місці, повинні будуть залишити територію країни. Таким громадянам також заборонять в’їзд до Польщі терміном від шести місяців до півроку.

Крім того, нововведення дозволить польській владі залишати без розгляду прохання про надання притулку від іноземців, які потрапили на територію Польщі незаконно. Винятки передбачені для прибулих з країн, де “є загроза їхньому життю і свободі”.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: