У Мексиканській затоці стався витік газу на підводному нафтопроводі мексиканської державної компанії Pemex, у результаті чого загорілася поверхня Атлантичного океану.

Про це повідомляє 24 канал.

За попередніми даними, пожежа сталася через прорив клапана трубопроводу. Із вогнем бояться щонайменше три спеціалізовані судна, а проте нафта витікає у води затоки. Пожежа почалася біля нафтовидобувної платформи Ku Sierra. Це сталося 2 липня, і начебто через розрив клапана трубопроводу на глибині у приблизно 80 метрів. Родовище, де стався інцидент, розташоване біля узбережжя міста Сьюдад-дель-Кармен у південно-східному штаті Мексики Кампече. Належить це родовище компанії Pemex – це державна нафтогазова корпорація Мексики (Petroleos Mexicanos), яка водночас є однією з найбільших у світі. 

Відео: YouTube

Як повідомляє Суспільне, зазначається, що спалах у підводному трубопроводі стався 3 липня о 05:15 за місцевим часом у районі Ку-Малуб Заап – одного з найбільш продуктивних кластерів нафтових родовищ. На Ку-Малуб Заап припадає приблизно 40% від загального обсягу видобутку Pemex. Через витік газу на глибині 78 метрів загорілася поверхня океану. На гасіння пожежі знадобилося понад п’ять годин. У Pemex повідомили, що пожежа не завдала серйозної шкоди виробництву. Наразі компанія з’ясовує причини спалаху.

Однак глава мексиканського регулятора безпеки нафти ASE заявив, що інцидент “не призвів до розливу нафти”, передає Reuters. При цьому він не пояснив, чому спалахнула поверхня води.

Відео: YouTube

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: