У районі проведення операції Об’єднаних сил у прифронтовому Маріуполі відбувся черговий, 11-й за рахунком, відкритий турнір Військово-Морських Сил ЗС України з кросфіту.

Про це повідомляє прес-центр ООС.

В заході взяли участь близько 100 спортсменів – чоловіків та жінок, представників ВМС, включаючи морську піхоту та морську авіацію, Сухопутних військ, Державної прикордонної служби України, СБУ, Національної поліції, Національної гвардії України з Одеси, Бердянська, Маріуполя, Скадовська, Львова, Запоріжжя та Харкова. Вперше до змагань приєдналася команда МНС.

Захід проводили у межах проєкту UA Navy Sport, який за словами одного з організаторів Ігоря Руляка, покликаний мотивувати військовослужбовців і цивільну молодь до здорового способу життя та покращення своєї фізичних навиків. Крім того, чоловік розповів, що Маріуполь був обраний не випадково, як одне з міст проведення змагань.

Один військовослужбовець ЗСУ отримав бойове поранення, ще вісім воїнів – бойове травмування

– Це прифронтове місто, і нехай наші вороги бачать, що ми не тільки захищаємо Батьківщину, але й загартовуємо наш дух, який в жодному разі не повинен впасти. Вперед і тільки перед!, – наголосив організатор змагання.

Як і минулого року, для проведення турніру «Звитяга ВМС» свої двері гостинно відкрив соціально орієнтований кросфіт-клуб Iron Gym Mariupol, який надає можливість військовослужбовцям та ветеранам займатися безкоштовно або з великою знижкою. До речі, судили учасників тренери з цього ж клубу. Захід супроводжувався запальними музичними треками від DJ Nasty SV.

Програма змагання складалася з трьох комплексів вправ з кросфіту, які розробили професійні тренери: станова тяга, поштовхи, ривки, стрибки та інші вправи з цього виду спорту.

Після закінчення турніру переможці були нагороджені медалями та цінними подарунками, наданими спонсорами проєкту.

Турнір започаткований 5 років тому й традиційно проводиться двічі на рік. Влітку до участі в ньому запрошуються також цивільні спортсмени. Взимку – виключно військові та представники силових структур.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: