Виставка присвячена досягненням видатних жителів міста. На її організацію виділили 100 тисяч гривень з міського бюджету. Організатор артпроєкту – комунальне підприємство Маріупольської міськради “M.EHUB“.

Про це повідомляє Суспільне.

Одна з робіт на виставці – портрет маріупольського художника-монументаліста Віктора Арнаутова. Працював він в Україні та США. Відомий у місті створенням мозаїк. Одна з його робіт у Маріуполі – мозаїчне панно “Підкорювачі космосу”, розміщене на фасаді будівлі зв’язку.

“У нас дуже багато, як не дивно, американських блогерів і туристів, які захоплюються саме радянським бруталізмом, модернізмом. Вони приїжджають спеціально в Маріуполь, аби познайомитися з цими роботами, сфотографувати. Пишуть дуже багато матеріалів”, – розказала представниця “М.EHUB” Христина Ханча.

Організатори планують зробити сотню портретів митців, освітян, архітекторів та інших місцевих діячів 18-20 століття.

“Одна з основних проблем – знайти фотографію більш менш пристойної якості, щоб можна було хоча б розібрати якісь елементи образу, риси обличчя. І звичайно ж це переважно чорно-білі фотографії, тому що це кінець 19 століття і початок 20-го”, – додає Христина Ханча.

Малює портрети маріупольців київська художниця Олена Ліберті. За півтора місяця створила понад 20 робіт. За словами організаторів, відкриття виставки відбудеться у культурно-туристичному центрі “Вежа” наприкінці вересня.

Відео: Суспільне
Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: