У зв’язку із забороною Європейського Союзу пластикових столових приладів, двоє промислових дизайнерів вирішили об’єднати свої колекції для широкого вивчення всюдисущого посуду. 

Про це повідомляє Colossal.

Проєкт Пітера Екарта та Кая Лінке називається “Spoon Archaeology”. Це велика експозиція містить приблизно 1400 одиниць одноразового посуду. Пара збирала посуд протягом двох десятиліть. В колекціях представлені типові столові прилади та більше спеціальних інструментів, таких як дегустатори морозива та виделки для коктейлів. Пластикові прилади розміщені за кольором, формою та призначенням у скляних вітринах, що нагадує антропологічні дослідження, передаючи колись звичні предмети у сферу застарілої цікавості.

Автори сподіваються, що обсяг колекції підніме запитання про вплив предметів одноразового використання на навколишнє середовище. «Як одноразові вироби вони випускаються масово, дешево, легко транспортуються, і їх можна утилізувати так само просто, як і раніше. Зрештою, вони є символом нашої глобалізованої логістики та культури викидів”, – сказав Еккарт. Також він зазначив, що виставка також знаменує більшу зміну “значущих факторів у нашій культурі столу та їдальні, а також в історії технологій”.

Щоб зробити архів більш доступним, Еккарт та Лінке створили акаунт в Instagram, присвячений Spoon Archaeology , де вони планують поділитися більше зображеннями з колекції на додаток до новин про те, куди він прямує далі.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: