Біля будівлі Київської міської ради, відкрили виставку «Віднови контроль», присвячену темі цифрової свободи, медіаграмотності, кібербезпеки та захисту персональних даних.

Про це повідомляє прес-центр КМДА.

За словами депутатки Київської міської ради, заступниці голови постійної комісії з питань цифрової трансформації та адміністративних послуг Ксенії Семенової, основна мета виставки – спонукати відвідувачів до контролю за своїм цифровим життям та захисту себе в кіберпросторі, оскільки це є важливим викликом сучасного технологічного світу.

«На виставці представлено 11 експонатів, створених українськими експертами та художниками, які працюють з різними цифровими інструментами. Вони постають у вигляді інтерактивів, постерів та аудіодоріжок з короткими коментарями експертів сфери медіаграмотності щодо теми кіберзахисту, розпізнавання та боротьби з фейками. Таким чином, необхідно показати важливість захисту себе і своїх персональних даних у соціальних мережах та на просторах Інтернету, оскільки це є вагомою складовою сучасного світу й життя людини», – зазначила Ксенія Семенова.

Депутатка додала, що виставка «Віднови контроль» має вільний доступ для відвідувачів та триватиме до 24 грудня.

Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: