У Голосіївському районі Києва 20 травня під час гідравлічних випробувань тепломережі сталася аварійна ситуація, в результаті якої зафонтанував струмінь води і відбувся частковий провал асфальту.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

«О 14:48 на проспекті Голосіївському, 3, сталося пошкодження магістрального трубопроводу з витоком води назовні. Вода в трубопроводі перебувала під тиском, через що в результаті прориву утворився струмінь і відбувся провал асфальту. Пошкодження виявлене під час гідравлічних випробувань тепломереж у зоні обслуговування ТЕЦ-5», – йдеться в повідомленні КМДА.

За даними КМДА, аварійна бригада «Київтеплоенерго» оперативно перекрила подачу теплоносія і розпочала ремонтні роботи. Повідомляється, що пошкоджений трубопровід експлуатується з 1978 року. У КМДА нагадують, що гідравлічні випробування тепломереж є обов’язковою умовою підготовки до наступного опалювального сезону. Цього року, як і минулого, випробування розпочалися пізніше через карантинні обмеження.

За даними КМДА, аварійна бригада «Київтеплоенерго» оперативно перекрила подачу теплоносія і розпочала ремонтні роботи
У КМДА нагадують, що гідравлічні випробування тепломереж є обов’язковою умовою підготовки до наступного опалювального сезону
Перелік будинків, де тимчасово відсутнє гаряче водопостачання через гідравлічні випробування, можна переглянути на сайті КП «Київтеплоенерго»
Відео: 5 канал
Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: