У Києві 10 жовтня відбувся військовий забіг Military Run UA, приурочений до 30-річчя Збройних Сил України. Це перший у Європі благодійний забіг під егідою армії, яка бере участь у війні. Забіг стартував від Маріїнського Палацу.

Про це повідомляє Суспільне.

Його маршрут пролягав через визначні місця: повз Будинок Офіцерів, Арсенал, Парк Вічної Слави, Києво-Печерську Лавру, розворот на території музею Другої Світової Війни, де розташовані Вічний Вогонь і Батьківщина-мати. Також учасники забігу віддали шану Військовим льотчикам та Героям Крут біля Аскольдової могили.

У заході взяли участь військовослужбовці ЗСУ та інші представники сектору безпеки та оборони, ветерани АТО/ООС, в тому числі з пораненнями та інвалідністю, а також цивільні громадяни. Всього зареєструвалось 1100 учасників. Ще 150 військових бігли дистанційно у зоні бойових дій. Було передбачено два формати участі: індивідуальні забіги на 5 та 10 кілометрів та командний забіг.

“Український військовий забіг (Military Run UA) – унікальна подія не тільки для України, а й для всієї Європи, адже її ініціатором є армія, яка воює”, – зазначили організатори.

Ця побратимська атмосфера має дуже велике значення як в психологічному аспекті, так і в тому, що на таких спортивних заходах ти можеш відійти від усього того, що в тебе накопичилося від буденного життя. Ти отримуєш нові емоції, заряд позитиву. Це важливо для військовослужбовців, які брали або беруть участь у збройних конфліктах”, — розповів Суспільному один з учасників забігу Юрій Зекун.

Відео: АрміяІнформ
Поділитися в соціальних мережах:

Залишити коментар: